KONST / Litografier / Färglitografi 15685338
nr 1568 5338
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Sommarblomster. Signerad, numrerad 10/195. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:03:09